5,19 zł
4,91 zł
Euro Symbol
Euro Symbol
Wybitna firma 2017
rzetalni w biznesie
certyfikat eurorenoma
Mazowiecka Firma Roku
Lider Polskiego Transportu Publicznego
MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACJI SPÓŁKA Z O.O. W OSTROŁĘCE
  Aktualna cena 5,19 zł     4,91 zł

DZIAŁ PRZEWOZÓW

 

O nas  |   Aktualności  |  

 

 
      Dział przewozów pasażerskich opiera swoją działalność na wykonywaniu przewozów ludności miasta Ostrołęki i gmin ościennych tj.: Olszewo - Borki, Lelis, Rzekuń. Przewozy te wykonujemy zgodnie z rozkładem jazdy który ustalamy na podstawie raportów przewozowych z systemu PWI firmy R&G oaz sygnałów jakie docierają do nas z zewnątrz od samorządów osiedli i pasażerów.  Przewozy wykonują doświadczeni kierowcy którzy do dyspozycji mają 34 nowoczesne autobusy (wykaz autobusów patrz: O firmie).
Dodatkowo w Dziale Przewozów znajduje się komórka ds. monitoringu, która przy współpracy z Policją zabezpiecza materiał dotyczący aktów wandalizmu, łamania prawa drogowego, wykroczeń oraz przestępstw. Na wezwanie służb udostępniamy nagrania, które służyć mogą jako materiał dowodowy w sądzie. Ponadto monitoring wizyjny pozwala na ocenę pracy kierowcy, podwyższa bezpieczeństwo Pasażerów w pojazdach oraz na przystankach autobusowych, a także jest pomocny przy rozstrzyganiu reklamacji, uwag oraz sugestii napływających do naszej Spółki. Na chwilę obecną monitoring znajduje się w 28 autobusach oraz na 31 wiatach przystankowych. Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o.o. ma zamiar systematyczna rozbudowę systemu monitoringu w celu poprawienia komfortu i bezpieczeństwa naszych Pasażerów.
 
Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty wynajmu autobusów w Miejskim Zakładzie Komunikacji Sp. z o.o. w Ostrołęce. Udostępniamy autobusy na przewozy okazjonalne : śluby, przewozy uczniów na basen itp. Zamówienia przyjmowane są przez dyspozytorów i dyrektora działu.
 
 
 Wynajem autobusów

do przewozów okazjonalnych

na terenie miasta Ostrołęki i okolic

(w odległości nie większej niż 50 km.)

Cennik wynajmu autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacji Spółka z o.o. w Ostrołęce


Proszę zgłaszać wynajmy na adres mailowy: wroman@mzk.ostroleka.pl

 

 

Kontakt :

Dyrektor ds. Przewozów

Włodzimierz Roman

Tel.: 29-769-10-97 wew.112 lub 510-138-607

 

Dyspozytornia/Informacja

Tel.: 29-769-10-97 wew.114

 

Specjalista ds. przewozów 
Mirosław Zięba

Tel.: 29-769-10-97 wew.129


Specjalista ds. taboru i monitoringu

Kamil Mamątow

Tel: 29 769 10 97 wew. 129REGULAMIN PRZEWOZÓW


 

Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o.o. w Ostrołęce
Copyright © 2011