5,10 zł
4,85 zł
Euro Symbol
Euro Symbol
Wybitna firma 2017
rzetalni w biznesie
certyfikat eurorenoma
Mazowiecka Firma Roku
Lider Polskiego Transportu Publicznego
MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACJI SPÓŁKA Z O.O. W OSTROŁĘCE
  Aktualna cena 5,10 zł     4,85 zł

Tytuł WYBITNA FIRMA 2017 dla MZK Sp.  z o.o. w Ostrołęce
  Mamy przyjemność poinformować, że nasza firma otrzymała zaszczytny tytuł WYBITNA FIRMA 2017 w Plebiscycie Orły Polskiej Przedsiębiorczości 2017.
   Organizatorem ww. Projektu jest Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl oraz Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług. Podczas tegorocznej edycji Rada Programowa nagrodziła podmioty, które w jej ocenie są wzorowo zarządzane, rozwijają się w dynamiczny sposób, dlatego śmiało można o nich powiedzieć, że są wizytówką polskiej gospodarki. Projekty i same nagrody od lat promują najlepszych z najlepszych w swoich branżach. To dla nas ogromne wyróżnienie i zaszczyt, znaleźć się pośród prestiżowych polskich firm.
 
   19 maja 2017 r. w Sangate Hotel Airport w Warszawie odbyła się WIELKA GALA „POLSKA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ”, podczas której poznano Laureatów:
- Jubileuszowej X edycji konkursu „Perły Medycyny”
- Jubileuszowej X edycji konkursu „Orły Polskiego Budownictwa”
- I edycji konkursu „Orły Dizajnu”
- XIV edycji Plebiscytu „Orły Polskiej Przedsiębiorczości”
- IX edycji Plebiscytu „Orły Polskiego Samorządu”.  
 
   Wielką Galę otworzył Gospodarz Wieczoru Pan Robert Składowski – Prezes Federacji Przedsiębiorcy.pl, który powitał zebranych gości. Uroczystość zgromadziła przedstawicieli zwycięskich podmiotów, jak również osobistości świata polityki i kręgów biznesu. Galę w znakomity sposób poprowadzili Iwona Radziszewska i Piotr Gąsowski.
 
 
   W imieniu Miejskiego Zakładu Komunikacji Sp. z o.o. w Ostrołęce statuetkę oraz tytuł Wybitna Firma 2017 odebrała Pani Edyta Korytkowska – Prokurent Dyrektor ds. Kadrowo-Administracyjnych. W tym wyjątkowym i uroczystym dniu towarzyszyli także: Pani Monika Święcka – Główny Księgowy oraz Pan Włodzimierz Roman – Dyrektor ds. Przewozów.
 
   Charakterystykę naszego zakładu jako Laureata opublikowano w pamiątkowym albumie „Almanach Polska Przedsiębiorczość 2017 Monografia Laureatów”  który otrzymaliśmy na pamiątkę.
Liczba wyświetleń: 374
25.05 2017

Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o.o. w Ostrołęce
Copyright © 2011