5,23 zł
4,99 zł
Euro Symbol
Euro Symbol
Wybitna firma 2017
rzetalni w biznesie
certyfikat eurorenoma
Mazowiecka Firma Roku
Lider Polskiego Transportu Publicznego
MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACJI SPÓŁKA Z O.O. W OSTROŁĘCE
  Aktualna cena 5,23 zł     4,99 zł

Inauguracja akcji ODBLASK TO NIE OBCIACH
   W dniu 16 sierpnia br. o godz. 10.00 odbyła się uroczysta inauguracja akcji promującej noszenie elementów odblaskowych pod hasłem ODBLASK TO NIE OBCIACH, której pomysłodawcą i organizatorem jest nieformalna grupa  „Sławek & Przyjaciele” z Bydgoszczy.  Miejski Zakład Komunikacji w Ostrołęce jako partner tej kampanii bezkosztowo udostępnił autobus, który będzie jeździł po naszych ulicach i promował oraz przypominał o istocie noszenia odblasków. Na autobusie pojawiły się logotypy sponsorów, którzy wsparli akcję, a dzięki zaangażowaniu organizatorów wyprodukowano odblaski oraz „magiczną tubę”, które zostaną przekazane do ostrołęckich placówek szkolno-wychowawczych.  

Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o. o. w Ostrołęce z wielką przyjemnością, satysfakcją i przekonaniem o ważności istoty kampanii, po raz kolejny wsparł działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego.

Partnerzy i Sponsorzy akcji:

Urząd Miasta Ostrołęki, Miejski Zakład Komunikacji w Ostrołęce, Komenda Miejska Policji w Ostrołęce, Straż Miejska w Ostrołęce, Starostwo Powiatowe w Ostrołęce, Nikko Sushi, Forma5Club, Tettsui Security, Galeria Bursztynowa, MJ Projekt, Englistop, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Mróz Inżynieria, Prospreco Polska, Kwiaciarnia „Ewa”, Oldar , Max-Pro, Agencja Reklamowa 2er.

 
Liczba wyświetleń: 593
16.08 2017

Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o.o. w Ostrołęce
Copyright © 2011