5,19 zł
4,91 zł
Euro Symbol
Euro Symbol
Wybitna firma 2017
rzetalni w biznesie
certyfikat eurorenoma
Mazowiecka Firma Roku
Lider Polskiego Transportu Publicznego
MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACJI SPÓŁKA Z O.O. W OSTROŁĘCE
  Aktualna cena 5,19 zł     4,91 zł

EUROSYMBOL  SKUTECZNEGO ZARZĄDZANIA 2016 dla MZK Sp. z o.o. w Ostrołęce!
   Już od pięciu lat Redakcja „Monitora Rynkowego” w „Dzienniku Gazecie Prawnej” oraz „Monitora Biznesu” w „Rzeczpospolitej” wyróżnia Symbolami najbardziej twórcze, dynamiczne podmioty, funkcjonujące w różnych sferach życia publicznego. Obok prawdziwych potentatów, firm o światowej renomie i globalnym zasięgu działania, finalistami programu stają się również mniej znani, stosunkowo niewielcy reprezentanci swoich branż. Choć różnią się potencjałem ekonomicznym i wielkością kadr, wspólnym dla nich mianownikiem jest nowatorski i nienaganny stosunek do realizowanych zadań, znakomita organizacja pracy, umiejętność skutecznego zarządzania oraz dbałość o wysokie standardy funkcjonowania. W ich przypadku twierdzenie, że fundusze europejskie służą modernizowaniu Polski nie jest zwrotem czysto retorycznym.
 
   23 listopada br. w Katowicach odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród Symbole 2016. W tym roku MZK Sp. z o.o. w Ostrołęce wyróżniony został „EuroSymbolem Skutecznego Zarządzania 2016”. Jest to kolejna zaszczytna nagroda jaką w ostatnim czasie otrzymał Zarząd Spółki. To właśnie dzięki skutecznemu zarządzaniu MZK Sp. z o.o. w Ostrołęce stało się pionierem nowoczesnej komunikacji miejskiej w Polsce.
 
   Kapituła Programu EuroSymbol doceniła realizację dwóch dużych projektów unijnych na łączną kwotę ponad 23 mln zł. Zakupiono m.in. kilkanaście autobusów niskopodłogowych, przyjaznych osobom niepełnosprawnym, z monitoringiem i komunikatami głosowymi. Kierowcy przeszkoleni są z zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Na najbardziej uczęszczanych przystankach elektroniczne tablice informacyjne działają w czasie rzeczywistym. W najnowszych autobusach dostępny jest darmowy internet. Zainstalowano monitoring wizyjny na wiatach a rozkłady jazdy dostępne są w formie kodów QR. Efekty skutecznego zarządzania przedsiębiorstwem to również partnerstwo w Programie Profilaktycznym "Widoczni na drodze", promocja wiedzy o pierwszej pomocy przedmedycznej oraz lokalne działania promocyjno-informacyjne zachęcające mieszkańców do używania alternatywnych form transportu - z naciskiem na komunikację publiczną, mające na celu zwiększenie świadomości społeczeństwa z zakresie negatywnego wpływu masowej motoryzacji na jakość powietrza w regionie.
   Jesteśmy dumni, że na tle całej polskiej gospodarki właśnie nasza firma została wyłoniona, pozytywnie oceniona i uhonorowana.
 
 
Liczba wyświetleń: 630
02.12 2016

Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o.o. w Ostrołęce
Copyright © 2011