5,17 zł
5,22 zł
Euro Symbol
Euro Symbol
Wybitna firma 2017
rzetalni w biznesie
certyfikat eurorenoma
Mazowiecka Firma Roku
Lider Polskiego Transportu Publicznego
MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACJI SPÓŁKA Z O.O. W OSTROŁĘCE
  Aktualna cena 5,17 zł     5,22 zł

2 RAJD ROWEROWY „DZIEŃ BEZ SAMOCHODU” 18.09.2016R.
Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o.o. w Ostrołęce pragnie serdecznie zaprosić na:
2 Rajd Rowerowy „DZIEŃ BEZ SAMOCHODU” który odbędzie się
w niedzielę 18 września 2016r. o godzinie 15:00.
 
Rajd organizowany jest z okazji „Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu” i „Dnia Bez Samochodu”. Jego celem jest zwiększenie świadomości ekologiczno- przyrodniczej, zachęcenie do „zielonych” form transportu, wzajemna integracja uczestników oraz propagowanie zdrowego, aktywnego stylu życia.
 
Zbiórka o godz. 15:00 na Placu Bema. Trasa Rajdu wynosi ok. 8,5 km i prowadzi przez główne ulice miasta (wyłączone na ten czas z ruchu ulicznego) aż do Zajezdni MZK Sp. z o.o. w Ostrołęce, ul. Kołobrzeska 1, w której na wszystkich uczestników czekać będzie POCZĘSTUNEK. Dla najstarszej i najmłodszej osoby przewidziane zostały nagrody: ROWERY. Każda z osób biorących udział w rajdzie otrzyma od nas FIRMOWĄ CZAPKĘ. Ponadto, po zakończonym rajdzie odbędzie się WIELKA LOTERIA. Uczestnicy Rajdu, którzy wypełnią przygotowane przez nas kupony wezwą udział w losowaniu Nagrody Głównej – którą jest ROWER ufundowany przez WORD w Ostrołęce.
 
UWAGA!!! Zachęcamy do założenia kamizelek odblaskowych z logiem MZK, które rozdaliśmy w roku ubiegłym.
 
Organizowany przez nas Rajd Rowerowy jest jednak jedynie pierwszym punktem atrakcji jakie zorganizowaliśmy dla Państwa na ten dzień. Drugą część imprezy stanowi PIKNIK RODZINNY, na który również serdecznie zapraszamy. Dzięki uprzejmości Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce w czasie jego trwania każdy z Państwa będzie mógł skorzystać z bezpłatnego oznakowania roweru.
 
Podczas Pikniku będzie można liczyć na szereg atrakcji zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych. W programie: występ dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 7 „Tęczowa Kraina” w Ostrołęce, wręczenie medali IGKM dla zasłużonych pracowników MZK przez Prezesa Izby, występ Laureatów Powiatowego Festiwalu „Piosenki o ekologii”, występ Laureatów Otwartej Sceny Wokalnej, występy zespołów Ostrołęckiego Centrum Kultury, pokaz KARATE, ZUMBA, koncerty m.in. takich zespołów jak Chłopcy z Placu Bema, Droga na Ostrołękę, Strefa 51 a ponadto: grill, Delivery Pizza, Miasteczko Unijne zorganizowane przez MJWPU, zabawy z Radosnym Świetlicobusem, dmuchane zabawki, bezpłatne badania profilaktyczne, bezpłatne, parafinowe zabiegi pielęgnacyjne dłoni, pokazy rękodzieła ludowego, konkursy z nagrodami, i wiele, wiele innych.
Co godzina losowanie nagród wśród Uczestników Pikniku (m.in. rowery,  PlayStation 4, hulajnogi, rower stacjonarny, deskorolki, voucher dla max.6 osób na rejs szybką łodzią motorową o wartości 1.000 zł do wykorzystania w tym lub przyszłym sezonie i wiele innych cennych nagród).
 
Wszystkich chętnych do udziału w Rajdzie prosimy o wysyłanie wypełnionych formularzy zgłoszeniowych do dnia 15.09.2016r.:

UWAGA! Istnieje również możliwość zapisu w dniu rajdu!!!
W miejscu zbiórki (Plac Bema) do godz. 14:30 dostępne będą formularze zgłoszeniowe, za pomocą których każda osoba zainteresowana udziałem w wydarzeniu, będzie mogła się zarejestrować.
 
Tutaj można zobaczyć, jak wyglądał Rajd Rowerowy w ubiegłym roku: I Rajd Rowerowy MZK Sp. z o.o.
 
Formularz zgłoszeniowy dostępny w załączniku poniżej.
Załączniki pobrań ściągnij
Formularz zgłoszeniowy 359,71 KB 814
regulamin rajdu 153,66 KB 885
Liczba wyświetleń: 1760
31.08 2016

Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o.o. w Ostrołęce
Copyright © 2011