5,10 zł
4,85 zł
Euro Symbol
Euro Symbol
Wybitna firma 2017
rzetalni w biznesie
certyfikat eurorenoma
Mazowiecka Firma Roku
Lider Polskiego Transportu Publicznego
MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACJI SPÓŁKA Z O.O. W OSTROŁĘCE
  Aktualna cena 5,10 zł     4,85 zł

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z  odebrania  „ZŁOTEGO ORŁA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI  2014”.
     W warszawskim hotelu GROMADA 29 listopada br. odbyła się WIELKA GALA „25 lat Wolności dla Polskiej Przedsiębiorczości” podczas której przedstawiono Laureatów Plebiscytu Orły Polskiej Przedsiębiorczości.Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. w Ostrołęce zajął I miejsce i tym samym zdobył Złotą Statuetkę w kategorii „Transport, Spedycja, Motoryzacja, Logistyka”. Projekt realizowany jest w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość 2020, którego organizatorem jest Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług.W tym roku kapituły konkursów doceniły produkty, usługi, technologie, metody organizacji i zarządzania, liderów w swoich dziedzinach. Laureaci każdej z inicjatyw to podmioty, które nie tylko kreują polską przedsiębiorczość, ale są również wizytówką polskiej gospodarki.  
       Tegoroczna Gala była wyjątkowa również z uwagi na wręczone nagrody specjalne. Wyróżnienia „Firmy 25-lecia”, „Przedsiębiorcy 25-lecia”, „Gminy 25-lecia”, „Polityk 25-lecia”, „Polityk Samorządowy 25-lecia” oraz „Osobowość 25-lecia”, zostały przyznane podmiotom, które na przestrzeni ostatnich 25 lat stały się symbolem przemian.
Wyniki wszystkich plebiscytów wraz z charakterystyką laureatów opublikowano w pamiątkowym albumie zatytułowanym „Almanach Polska Przedsiębiorczość 2014 Monografia Laureatów”. Uroczystość z udziałem przeszło 900 Gości, prowadzona przez Dorotę Gardias oraz Krzysztofa Ibisza, zgromadziła przedstawicieli zwycięskich podmiotów, świata polityki i kręgów biznesu.
 
Liczba wyświetleń: 1105
08.12 2014

Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o.o. w Ostrołęce
Copyright © 2011